Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu sayfa, bu internet sitesini ziyaret eden tüm internet kullanıcıları için geçerli hüküm ve koşulları açıklamaktadır. İnternet sitemizi ziyaret etmekle, bu hüküm ve koşullara uymayı taahhüt etmektesiniz.

 1. Bu internet sitesi İE Ulagay İlaç San. Türk A.Ş.’ye (Kısaca “İbrahim Etem-Menarini” olarak anılacaktır.) aittir. Bu internet sitesinin hiçbir bölümü, marka, içerik, logo ya da grafik, İbrahim Etem-Menarini’nin açık izni olmaksızın kopyalanamaz, iletilemez ya da kullanılamaz. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin, markaların, logoların ve görüntülerin kullanımı ya da çoğaltılması için tüm izin talepleri, İbrahim Etem-Menarini’ye iletilmelidir.
 2. Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgeler yalnızca bilgi amaçlı olup daha fazla bilgi için lütfen hekim ve/veya eczacınıza danışınız.
 3. Bu internet sitesinin bağlantıları ile İbrahim Etem-Menarini’nin kontrolü dışındaki internet sitelerine erişim sağlanması mümkündür. Ancak, İbrahim Etem-Menarini, bağlantılarını ya da değişikliklerini ve güncelleştirmelerini de içerecek şekilde bu internet sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Bağlantılar ziyaretçilere yalnızca kolaylık sağlamak için sunulmuş olup bu internet sitesine dahil edilmeleri hiçbir şekilde İbrahim Etem-Menarini’nin ilgili internet sitelerine katıldığı ya da bunlara sponsor olduğu anlamına gelmemektedir. Özellikle bağlantı sağlanan internet sitelerinde bulunan bilgiler yürürlükteki yasal mevzuatla uyumlu olmayabilir ve burada ifade edilen düşünceler, İbrahim Etem-Menarini’nin düşüncelerini yansıtmayabilir ya da İbrahim Etem-Menarini tarafından onaylanmamış olabilir.
 4. İlaç sektörü, ilaçlar hakkındaki bilgileri sınırlayabilen ya da bölgesel olarak etkileri sınırlı olan yasal düzenlemelere tabidir. İlaçların ruhsat durumları ülkelere göre farklılık gösterebilir ve aynı şekilde kullanım talimatları ve kullanıcı özet bilgileri de farklı ülkelerde farklı ruhsat durumlarına göre değişkenlik gösterebilir.
 5. İbrahim Etem-Menarini’nin işbu internet sitesinde bahsedilen ürün adları, tescilli marka sembolünü taşısın ya da taşımasın İbrahim Etem-Menarini’nin ya da Menarini Grup şirketlerinin markalarıdır. Bu tescilli markaların izinsiz kullanımı açık bir şekilde yasaklanmıştır.
 6. Sağlık sorunları ya da ürünlere ilişkin spesifik soru ve yazışmalar İbrahim Etem-Menarini’ye bu internet sitesi aracılığı ile gönderilmemelidir.
 7. Bu internet sitesine yapılan ziyaretler, hizmetin devamı ve internet sitesinin sürekli geliştirilmesinin sağlanması amacı ile istatistik amaçlı olarak kaydedilmektedir.
 8. Bu internet sitesine, kullanıcının herhangi bir kimlik/kayıt bilgisi girmesine gerek olmaksızın erişimi mümkündür. İbrahim Etem Menarini, site ziyaretçilerinin ve her türlü kişisel verilerinin gizliliğine saygı gösterir. Gizlilik politikamız için lütfen tıklayınız.
 9. Bu internet sitesinin belirli alanları yalnızca sağlık mesleği mensupları içindir.
 10. İbrahim Etem-Menarini, bu internet sitesinde bulunan bilgileri ve verileri, gerekli gördüğü zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
 11. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kusur, virüs saldırısı, sistem arızası vs. sebepler neticesinde doğan zararlardan İbrahim Etem-Menarini ve/veya çalışanları ve/veya ortakları hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 12. İbrahim Etem-Menarini bu sitedeki bilgilerin doğru ve güncel olması için makul ölçüde çaba göstermesine karşın bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda bir taahhüt vermemektedir ve sitenin içeriğindeki hatalarla veya eksik bilgilerle ilgili yükümlülük veya sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm bilgiler “olduğu gibi” sunulmaktadır. Bu nedenle, bilgiler siteyi ziyaret eden kişiler tarafindan dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. Kullanıcı, bu internet sitesinden edindiği bilgiler nedeni ile uğradığı ya da uğrayabileceği zararlar için İbrahim Etem-Menarini’den herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul eder.

İbrahim Etem
Tarihçe

100 yıldan uzun zaman önce küçük bir tahlilhanede faaliyete başlayan İbrahim Etem hikayesi...

İbrahim Etem
Hakkımızda

Vizyonumuz, “insan için değer” üretmek...

İbrahim Etem
Değerlerimiz

Önceliklerimiz ve değerlerimizin anlamını keşfetmek için...


Dünyada Menarini

Menarini Grub’un diğer ülkelerdeki faaliyetlerini görmek için.
Scroll Top