MİSYONUMUZ

“ülkemizin ilk ve köklü ilaç firması olarak; insana, yaşama ve geleceğe değer katmaktır.”

VİZYONUMUZ

“insan için değer” üretmek,

İbrahim Etem - Menarini’de çalışmak; her insan için yaşam kalitesini artırmak, herkesin iyiliğine ve toplum sağlığına katkıda bulunmak için bir fırsattır.

 
Yetenekli insanlar arıyoruz. Çünkü misyonumuzu yerine getirmek için, girişken ve takım çalışması becerileri olan, enerjik ve çok yönlü bireylere ihtiyacımız var.

 

İşimizi her gün büyük bir adanmışlık duygusuyla ve ürettiğimiz kaliteli ilaçların insanlığa daha çok değer kattığının bilinciyle yapıyoruz.

 

İbrahim Etem - Menarini’de çalışmaya başlayan takım arkadaşlarımızı ekibimizle hızlı bir şekilde bütünleşebilmeleri ve maksimum verime ulaşabilmeleri için bir yerleştirme ve eğitim döneminden geçiriyoruz.

 

Her birey benzersiz ve özel değerlere sahiptir. Zaman içinde İbrahim Etem - Menarini çalışanlarının profesyonelliğini en üst seviyeye çıkartarak, onlara yatay geçişli ve uluslararası yeni büyüme ve kariyer olanakları sağlayarak, sahip oldukları bu özel değerlerin açığa çıkmasına yardımcı oluyoruz.

 

Grup içinde ve grup için var olmak: Bu, İbrahim Etem - Menarini’nin mükemmellik kazanma stratejisidir. Bir takım yaratmanın yolu insanlara ve yeteneklerine güvenmek, güçlü değerleri paylaşmaktır.

 

Deneyimlerimiz ve rakamlar bize haklı olduğumuzu kanıtlamıştır. Bu yüzden biz İbrahim Etem - Menarini’deki başarınızın size bağlı olduğuna inanıyoruz!

Kariyer

İbrahim Etem
Tarihçe

100 yıldan uzun zaman önce küçük bir tahlilhanede faaliyete başlayan İbrahim Etem hikayesi...

İbrahim Etem
Hakkımızda

Vizyonumuz, “insan için değer” üretmek...

İbrahim Etem
Değerlerimiz

Önceliklerimiz ve değerlerimizin anlamını keşfetmek için...


Dünyada Menarini

Menarini Grub’un diğer ülkelerdeki faaliyetlerini görmek için.
Scroll Top